Latitude Lateral Stability Trainer

Latitude Lateral Stability Trainer, tüm fitness seviyesindeki kişilerin kas inşasına, güven kazanmasına ve kolay kullanımı ile çekici bir şekilde aktif kalmasına yardımcı olmak için inovatif bir hareket kullanır. Kullanıcıların, yatay pozisyonda egzersiz yapmasına olanak sunar ve sagital düzlem egzersizleri ile stabilizasyondan görevli kasları aktif hale getirerek güçlendirir.

StepOne Yatay Step Cihazı

StepOne bütün vücut için sorunsuz fonksiyonel hareket sağlar. Düşük başlangıç direnci, tekerlekli sandalye erişimi, ayarlanabilir kol uzunluğu ve baton açısı, kişiselleştirilebilir programlar ve dokümanlar gibi kullanıcıların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak özelliklere sahiptir.

PRO1 Upper Body Exerciser

Bu çok yönlü, ayarlanabilir üst vücut egzersiz cihazı oturarak veya ayakta kullanılabilir. Zemine entegre antrenman için de idealdir.

PRO2 All Body Exerciser

Endüstrinin çok yönlü rehabilitasyon aracı olan PRO2®,hem üst vücut egzersiz cihazı, hem de yatay bisiklet olma özelliği ile tüm vücut için çözüm sunan bir cihazdır. Birbirine bağlı hareket edebilen üst ve alt kollar pasif yardıma olanak sağlar.

REX Yatay Eliptik Bisiklet

REX’in akıcı, doğal diz hareketi; fonksiyonelliği geliştiren merdiven tırmanma hareketini simule eder.

Bizimle İletişime Geçin

EKS Dış Ticaret Ltd. Şti.
Barbaros Bulvarı Konak Apt. No: 62/5 34349 Balmumcu / İstanbul
Tel: +90 212 213 36 37
Email: info@eksweb.com
Web: www.eksweb.com