Latitude Lateral Stability Trainer

Urządzenie Latitude Lateral Stability Trainer wykorzystuje innowacyjny ruch, by ćwiczący na każdym poziomie zaawansowania mogli wzmacniać mięśnie, a także czuć się komfortowo i bezpiecznie. Umożliwia trening w pozycji siedzącej i wzmacnia mięśnie posturalne poprzez dwukierunkową aktywację wzorców pobudzeń grup mięśniowych: do wewnątrz i na zewnątrz.

Stepper treningowy w pozycji siedzącej StepOne

StepOne zapewnia płynny trening funkcjonalny całego ciała. Posiada niski opór początkowy, łatwy i bezpośredni dostęp dla osób na wózku inwalidzkim, regulowaną długość uchwytów i rączek, programy treningowe dostosowane do użytkownika oraz monitorowanie treningu umożliwiające ćwiczącym realizowanie celów.

Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych PRO1

Wszechstronny, ergometr cyklocentryczny, z łatwością dostosowuje się do użytkownika. Można na nim trenować zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej.

Ergometr cyklocentryczny kończyn górnych i dolnych PRO2

Najbardziej wszechstronne urządzenie do rehablilitacji dostępne na rynku. Połączenie ergometru cyklocentrycznego kończyn górnych oraz dolnych oferuje kompletny trening całego ciała. Wygodne, ergonomiczne i regulowane uchwyty, dodatkowe podparcia dla stabilizacji podudzi.

Ergometr eliptyczny z siedziskiem REX

Równomierny, naturalny ruch w stawach kolanowych naśladuje wchodzenie po schodach, by usprawnić chód użytkownika pod względem funkcjonalnym.

CONTACT

Fitness
Top Gym

ul. Buforowa 125, Iwiny
52-131
Wrocław, Poland
TEL +48 71 738 36 00

Medical
PHU Technomex SP. Z O.O.

ul. Szparagowa 15
44-141 Gliwice
Poland
TEL +48 32 401 0350